Duka: Forca e skuadrës është grupi, Shqipëria gati për europianin

Presidenti i FSHF-së, Armand Duka ka dhënë në një intervistë për “La Gazzetta dello Sport” në prag të ndeshjes debutuese të Shqipërisë ndaj Italisë në Euro 2024

Duka për median italiane: Do të jemi të lumtur nëse kalojmë në fazën e 1/16

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka intervistë për median italiane TvPlay.

Sfidat e Dukës: Futbolli një sport i vështirë, por shumë i bukur!

Presidenti i FSHF, Armand Duka, ka zhvilluar një intervistë në “News24” me gazetaren Çenkuela Hasa

“Euro 2024”, Duka: Të luash kundër Kampionëve të Europës dhe Botës është kënaqësi

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka dhënë një intervistë në “Euronews Albania”.

Silvinjo: Surpriza ime për Presidentin Duka!

Trajneri i Kombëtares shqiptare ka zhvilluar një intervistë mjaft interesante për median portugeze “ZeroZero”

Duka: Qendër stërvitore më e mira në Ballkan

Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, ishte i ftuar në kanalin turk “TRT World” ku foli për edicionin shumë të mirë të Shqipërisë në fushatën kualifikuese

“Diplomacia e futbollit”, Duka: Kombëtarja, ambasadorja më e mirë e Shqipërisë!

INTERVISTA/ Presidenti i FSHF: Kam shpesh takime me ambasadorë dhe përfaqësitë diplomatike nga të gjitha vendet

Silvinjo: De Biazi s’më ka uruar!

Gjatë një interviste në “Ora Sport” trajneri brazilian zbuloi edhe disa sekrete nga puna me stafin e tij.

Silvinjo: Shqipëria në Euro 2024, duket si një film!

Trajneri i Kombëtares analizon shortin e Euro 2024 dhe kundërshtarët që do të ketë Shqipëria

Silvinjo: Jemi në një moment të rëndësishëm për futbollin shqiptar

Trajneri i Shqipërisë ka dhënë një intervistë për një radio italiane