Broja drejt West Ham, Osimhen tek Chelsea

Chelsea, mund të lejojë Armando Broja të përfundojë transferimin në Premier League tek skuadra e.

Herri Kejn, rekordmeni i Totenhemit

Herri Kejn ka shkruar sot emrin e tij në librat e historisë e Totenhemi, duke u bërë golashënuesi më i mirë

Arsenali bie në derbi me Totenhemin

Për “topçinjtë” kjo ishte humbja e dytë sezonale në Premier Ligë.

“Përbindëshi” Haland, tregolësh për Sitin

Mançester Siti fiton 3-0 përballë Wolves. Haland vazhdon të shënojë dhe të vendosë rekord në futbollin anglez

Mahrez nderon Mançester Sitin

Rijad Mahrez ndihmoi Mançester Sitin të dilte nga një krizë e vërtetë, në përmbysjen 4-2 ndaj Totenhemit

Shkarkimi i Luis van Gal nga Junajtid në 2016, gruaja: E gjeta duke qarë!

Gruaja e Luis van Galit ka treguar se trajneri holandez u përlot pas shkarkimit nga stoli i Mançester Junajtid

Haman: Haland, fajtor në humbjen e Mançester Sitit

Ditmar Haman zbulon shkakun e humbjes së Sitit me Junaitid.

Arsenali fiton derbin e Londrës, thyhet Totenhemi

Arsenali duket se e ka seriozisht këtë sezon për titullin kampion në Premier Ligë

Derbi i Mançesterit vishet i kuq!

Mançester Junajtid ka shtangur Mançester Sitin duke e mundur me një fitore 2-1 me përmbysje.

Eliminimi nga Kupa, Guardiola: Bëmë një performancë të shëmtuar!

Southampton befasoi Mançester Sitin në çerekfinalen e EFL Cup me “Shenjtorët” që gjetën në një ditë jo të mirë të besuarit e trajnerit Pep Guardiola.