Finalja luhet në Londër, Tirana pushtohet nga tifozët

Mijëra të rinj e të reja po ndjekin finalen e Euro 2020 në sheshet e kryeqytetit shqiptar. Të ndarë mes dy finalisteve Anglisë e Italisë, me flamujt e dy vendeve, fanellat e kombëtareve,

Rita Ora me stil anglez, zhvishet për të frymëzuar “Tre Luanët”

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, mbështet Anglinë në finalen e sotme kundër Italisë.

Tifozët anglezë dehen me birra në Romë

Tifozët anglezë nuk kanë munguar as në Romë ku përfaqësuesja e tyre do të përballet me Ukrainën në një duel fituesi i të cilës shkon në gjysmëfinale të Euro 2020.

Latino-amerikanët pushtojnë Moskën, shërbime gratis për tifozët në Rusi

Starton sot Botërori “Rusi 2018”. Pritshmëritë janë shumë të mëdha dhe e gjithë bota e.