Gol dhe fitore, Mirlind Daku merr vlerësimin e merituar

Sulmuesi i kombëtares shqiptare, i dhuroi fitoren 0-1 Rubin Kazanit në transfertë ndaj Baltikas

Seferi gol në Emiratet e Bashkuara Arabe, Kastrati më i vlerësuari në Itali

Fundjava që lamë pas ishte pozitive për shumë prej lojtarëve kuqezi që aktivizohen me ekipet e tyre

Drejtori sportiv i Interit ndjek Ylber Ramadanin

Drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio, ka ndjekur mesfushorin e Leçes, Ylber Ramadani në disa ndeshje

Marash Kumbulla drejt rikuperimit të plotë

Kumbulla do të bëjë paraqitjen e parë në fushë për skuadrën Primavera të Romës brenda muajit të ardhshëm.

Myrto Uzuni, goleadori i La Liga 2

Sulmuesi beratas është goleadori i Granadës. 27-vjeçari ka shënuar deri tani 16 gola

I pandalshëm Myrto Uzuni! Një tjetër supergol në Spanjë

Ky është goli i 15 i Uzunit në La Liga 2 me Granadën, duke vazhduar të jetë golashënuesi më i mirë në kampionat.

Shkëlqen Elseid Hysaj, gëzon edhe Lacio!

Elseid Hysaj ishte një nga kërkesat e para të trajnerit Mauricio Sarrit, sapo mori detyrën te Lacio

Sokol Cikalleshi, në formacionin ideal në Arabinë Saudite

Goli i shënuar e ka ndihmuar sulmuesin shqiptar që të zgjidhet në formacionin e javës nga Saudi Pro League

Legjionarët shqiptarë, fundjavë me gola dhe asiste!

Futbollistët e Kombëtares kanë dhuruar të tjera paraqitje pozitive këtë fundjavë.

Kristjan Asllani: Nuk harroj kurrë nga vij!

Mesfushori shqiptar i Interit do të luajë sot kundër ish-skuadrës së tij, Empolin .