Kampionati Europian U-17 për vajza, Shqipëria sfidon Izraelin dhe Irlandën

Federata Shqiptare e Futbollit do të organizojë ndeshjet e grupit B6 të vlefshme për raundin e dytë të kualifikueseve

Liga e Kombeve për Vajza, Shqipëria e nis fushatën ndaj Hungarisë

Liga e Kombeve për vajza/ Zbardhet kalendari i Shqipërisë, njihuni me datat e të gjitha ndeshjeve të grupit B1

Arbenita Curraj, një histori frymëzuese

Kombëtarja është ndoshta arritja më madhore për Arbenitën, e cila ka fituar besimin e trajnerit dhe është gjithmonë pjesë e formacionit fillestar.

Kombëtarja e Femrave humbet edhe miqësoren e dytë me Turqinë

Kombëtarja shqiptare e femrave humbet 1-4 miqësoren me Turqinë në “Selman Stërmasi” në Tiranë.

Miqësore Femra, Shqipëria mundet nga Turqia

Kombëtarja e femrave ka luajtur sot ndaj Turqisë miqësoren e parë, që u zhvillua në stadiumin “Elbasan Arena” të Elbasanit.

Dy miqësoret me Turqinë, teste përpara kualifikueseve të “Botërorit 2023” kundër Kosovës dhe Belgjikës

Kombëtarja shqiptare e femrave ka nisur grumbullimin në Elbasan, në prag të dy ndeshjeve miqësore që ekipi do të zhvillojë kundër Turqisë

Kombëtarja e Femrave/ Grima: Dy miqësoret me Turqinë, test kolaulidimi për harmonizimin e skuadrës!

Trajneri i Kombëtares shqiptare të femrave, Armir Grima, tregoi objektivat në lidhje me dy ndeshjet miqësoret ndaj Turqisë.

Kombëtarja e Femrave, dy ndeshje miqësore ndaj Turqisë në “Elbasan Arena”

Kombëtarja shqiptare e femrave, e drejtuar nga trajneri Armir Grima do të zhvillojë dy ndeshje miqësore ndaj Turqisë më 12 dhe 15 korrik.