“Euro2024”, Silvinjo publikon listën paraprake me 28 lojtarë

Trajneri i Kombëtares shqiptare, Silvinjo, doli këtë të hënë në një konferencë për mediat, menjëherë pas publikimit të listës paraprake për finalet e Kampionatit Europian “Gjermani 2024”.

Humbja me Suedinë, Silvinjo: Provuam skemë të re!

Për trajnerin Silvinjo, Kombëtarja bëri një paraqitje shumë të mirë në miqësoren me Suedinë,

Pas Kilit, Shqipëria humb edhe me Suedinë

Shqipëria ka humbur me rezultatin 1-0 përballë Suedisë në miqësoren e zhvilluar në ‘Friends Arena’, Stockholm.

Prag Suedia, Silvinjo dhe Ramadani: E dimë forcën tonë!

Shqipëria do të luajë nesër ndeshjen e dytë miqësore të muajit mars ndaj Suedisë.

Kili “tallet” me Shqipërinë!

Kombëtarja humbi 0-3 miqësoren e luajtur në Itali

Miqësoret me Kilin dhe Suedinë, Silvinjo: Ndeshje të rëndësishme!

Trajneri i Kombëtares shqiptare, Silvinjo, ka prezantuar listën e futbollistëve kuqezinj për miqësoret e marsit ndaj Kilit dhe Suedisë.

Shqipëria luan ndaj Kilit… në Itali

Ndeshja miqësore do të luhet në stadiumin ‘Enio Tardini’, në Parma të Italisë, më 22 mars, duke nisur nga ora 20:45

Shqipëria sfidon Suedinë në Stokholm

Miqësorja do të luhet më 25 mars 2024 në stadiumin “Friends Arena”

Roma-Juventus. Jose Mourinho ka gati një dhuratë për Marash Kumbullën

Roma pritet të përfshijë Renato Sanches dhe Marash Kumbulla n ndeshjen e fundit të vitit.

Silvinjo: Shqipëria në Euro 2024, duket si një film!

Trajneri i Kombëtares analizon shortin e Euro 2024 dhe kundërshtarët që do të ketë Shqipëria