Super Valon Ethemi!

Ish-lojtari i Kukësit u bë protagonist përsëri në ndeshjen mes Istanbulsporit dhe Kayserisporit

Arbnor Muja feston golin me shqiponjë!

Shqiptari i Kosovës realizoi një gol mjaft të bukur në triumfin 4-1 të Antverpit ndaj Standard Liezhit.

Xherdan Shaqiri te Olympique Lyon

Shaqiri do të firmosë kontratë për tre vite në Francë.

“Snajperi” Mërgim Berisha

Mërgim Berisha ka shënuar golin e parë në kampionatin austriak me fanellën e RB Salzburg.