Vlora shpallet Qytet Europian i Sportit për vitin 2024

Vlora do të jetë një nga 13 qytetet europiane të Sportit për vitin 2024.

Tifozët anglezë dehen me birra në Romë

Tifozët anglezë nuk kanë munguar as në Romë ku përfaqësuesja e tyre do të përballet me Ukrainën në një duel fituesi i të cilës shkon në gjysmëfinale të Euro 2020.

“Ultras Guerrils”, deri në vdekje me Partizanin!

Grupi i tifozëve “Ultras Guerrils” është ndër më të njohurit si mbështetës të Partizanit, 16-herë kampionëve të Shqipërisë

“Tirona Fanatics”, besnikët bardheblu

Grupi i tifozëve “Tirona Fanatics” është ndër më të njohurit si mbështetës të 25-herë kampionëve të Shqipërisë

Latino-amerikanët pushtojnë Moskën, shërbime gratis për tifozët në Rusi

Starton sot Botërori “Rusi 2018”. Pritshmëritë janë shumë të mëdha dhe e gjithë bota e.