“Uefa Elite Round”, Kombëtarja U-17 e 23-ta në Europë!

Gjashtë ndeshjet mes Shqipërisë, Francës, Letonisë dhe Zvicrës u zhvilluan në Shqipëri

Bulku: Synojmë kualifikimin për në finalet e Europianit 2023!

Shqipëria U-17 nis sot rrugëtimin në fazën Elite Round të Europianit . Shorti e ka vendosur në Grupin 8 së bashku me Francën, Zvicrën dhe Letoninë

Kombëtarja U-17, dy miqësore me Bosnjë-Hercegovinën

Kombëtarja U-17 po përgatitet për fazën Elite Round të Kampionatit Europian 2022-2023 të kësaj grup-moshe

Miqësoret me Italinë U-16/ Trajneri Kërçova: Dy ndeshje luksi

Kombëtarja shqiptare U-16 ka nisur grumbullimin për dy ndeshjet miqësore kundër Italisë, 24 dhe 26 janar

Miqësore U-17, Shqipëria humbet me Turqinë

Ndeshja e dytë miqësore mes Shqipërisë U-17 dhe Turqisë U-17, që përfundoi me rezultatin 0-3 në favor të miqve.

Miqësoret me Turqinë U-17, Bulku: Ta nisim me rezultat pozitiv!

Kombëtarja shqiptare U-17 do të zhvillojë ditën e nesërme ndeshjen e parë miqësore kundër bashkëmoshatarëve të Turqisë në stadiumin ‘Air Albania’.

Miqësoret kundër Turqisë U-17, lista e lojtarëve të Kombëtares

Kuqezinjtë e drejtuar nga trajneri Ervin Bulku do të luajnë dy miqësoret në datat 18 dhe 20 janar.

“Torneo delle Nazioni” / Shqipëria U-17 humbi 1-0 ndaj Maqedonisë së Veriut

Kombëtarja shqiptare U-17 ka zhvilluar të dielën ndeshjen përmbyllëse të “Torneo delle Nazioni 2021” ndaj Maqedonisë së Veriut

“Torneo delle Nazioni 2021”, Kombëtarja U-17 shpall listën kuqezi

Trajneri i ekipit të 17-vjeçarëve, Ervin Bulku ka shpallur tashmë listën me 20 lojtarët që do të grumbullohen për turneun “Torneo delle Nazioni 2021”