Napoli i dashuruar me shqiptarët, Ardjan Ismajli në fokus

Klubi napolitan synon të sjellë në “Diego Armando Maradona” edhe mbrojtësin e kombëtares Shqiptare

Gol dhe fitore, Mirlind Daku merr vlerësimin e merituar

Sulmuesi i kombëtares shqiptare, i dhuroi fitoren 0-1 Rubin Kazanit në transfertë ndaj Baltikas

Seferi gol në Emiratet e Bashkuara Arabe, Kastrati më i vlerësuari në Itali

Fundjava që lamë pas ishte pozitive për shumë prej lojtarëve kuqezi që aktivizohen me ekipet e tyre

Drejtori sportiv i Interit ndjek Ylber Ramadanin

Drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio, ka ndjekur mesfushorin e Leçes, Ylber Ramadani në disa ndeshje

Marash Kumbulla drejt rikuperimit të plotë

Kumbulla do të bëjë paraqitjen e parë në fushë për skuadrën Primavera të Romës brenda muajit të ardhshëm.

Ylli i Interit dhe i Shqipërisë deklaron: “Dua të ndihem se kam një rol më të madh në këtë ekip”

Mesfushori Kristjan Asllani dëshiron të luajë gjithnjë e më shumë një rol kryesor te Interi.

Naim Kryeziu dhe Amir Rrahmani, kampionët e Napolit

Amir Rrahmani, mbrojtesi titullar i Napolit, do te behet shqiptari i dyte qe mund të fitojë nje titull te Serie A.

Myrto Uzuni, goleadori i La Liga 2

Sulmuesi beratas është goleadori i Granadës. 27-vjeçari ka shënuar deri tani 16 gola

I pandalshëm Myrto Uzuni! Një tjetër supergol në Spanjë

Ky është goli i 15 i Uzunit në La Liga 2 me Granadën, duke vazhduar të jetë golashënuesi më i mirë në kampionat.

Super Valon Ethemi!

Ish-lojtari i Kukësit u bë protagonist përsëri në ndeshjen mes Istanbulsporit dhe Kayserisporit