Vjedhje spektakolare në Napoli, grabitet “këmba 3D e Maradonës”

Kjo vepër konsiderohet e shenjtë në Napoli për tifozët.

Dani Alves rrezikon 12 vjet burg, 23-vjeçarja refuzon dëmshpërblimin

Ish-mbrojtësi ka dhënë tre versione të historisë, asnjë prej të cilave nuk është bindës sipas hetuesve

Bursa për lojtarët e Partizanit nga Universiteti “Zoja e Këshillit të Mirë”

Klubi i kuq, pas partneritetit me Ambasadën Italiane në Tiranë, ka realizuar një tjetër marrëveshje shumë të rëndësishme.

Andi Lila: Ti voglio bene Gianni De Biasi!

Ish-mbrojtësi i Kombëtares, Andi Lila, i dhuroi librin e tij, “Triumf”, ish-trajnerit të Kuqezinjve, Gianni De Biasi.

Dani Alvesh mund të dënohet me 12 vite burg

Jeta e futbollisti brazilian Dani Alvesh ka marrë një trajektore tepër të fortë

Ronaldo në hall, nuk po gjen dot kuzhinier në Arabinë Saudite!

Kuzhinieri në fjalë duhet të përmbushë disa kërkesa dhe njëra prej tyre, raportohet se është të përgatitë sushi

Abuzoi me shqiptaren, Robinjo rrezikon burgun në Brazil

Ish-sulmuesi i njohur brazilian Robinjo, mund të përfundojë pas hekurave për përdhunimin në një klub në Milano, në vitin 2013

Sfida Ronaldo-Mesi, biznesmeni arab paguan 2.5 milionë euro për një biletë

Biznesmeni nga Arabia Saudite, Mushref Al-Ghamdi ka paguar 2.5 milionë euro për një biletë në ndeshjen mes 11 yjeve që luajnë në kampionatin e Arabisë Saudite dhe PSG-së

Tërmetet në Shqipëri/ Bashkëshortja e futbollistit brazilian të Egnatias tregon për “Globo”: Nuk fjeta gjithë natën!

Daiane Gomes Barreto, bashkëshortja e futbollistit të Egnatias, Fernando Medeiros, rrëfehet për “Globo” në Brazil

Marash Kumbulla: Babi dhe mami të duan që tani shumë!

Mbrojtësi i kombëtares shqiptare dhe partnerja e tij, Greta, së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.