Shqipëria U-21 triumfon 4-0 ndaj Lihtenshtejnit

Kuqezinjtë dominuan takimin dhe golat e fitores i shënuan Adrion Pajaziti, Erald Maksuti, Ermir Rashica dhe Arda Kurtulan.

Kombëtarja U-21, Bushi: Jemi optimistë për ndeshjet ndaj Armenisë dhe Rumanisë

Kombëtarja shqiptare U-21 nis të shtunën e 2 shtatorit grumbullimin në Stamboll dhe përgatitjet zyrtare për kualifikueset e Kampionatit Europian 2025 për këtë grupmoshë.

Shqipëria U-21 mundet në miqësore nga Polonia

Shqipëria e 21 vjeҫarëve ka zhvilluar në Antalia të Turqisë miqësoren e dytë ndaj Polonisë

Bushi: Miqësoret kundër Azerbajxhanit dhe Polonisë, test i dobishëm për lojtarët

Shqipëria U-21 do të nisë përgatitjet për dy ndeshjet miqësore të muajit mars kundër Azerbajxhanit (23 mars) dhe Polonisë (27 mars)

“Euro 2023″/ Bushi: Çekia U-21 një ekip cilësor, pres shumë nga prurjet e reja!

Shqipëria e 21 vjeҫarëve nisi përgatitjet për ndeshjen zyrtare kualifikuese ndaj Republikës Çeke

EURO 2023 për moshën U-21 / Trajneri Bushi zbardh listën për ndeshjen ndaj Çekisë

Trajneri i Kombëtares U-21, Alban Bushi, ka shpallur listën me emrat e 22 lojtarëve për ndeshjen Republika Çeke–Shqipëri.