Euro 2024 me risi, topa me çip

Ky europian do të ketë risi, për të shmangur sa më shumë shkeljet e rregullave të ndeshjeve

Silvinjo, i vetëm kundër gjithë Europianëve!

Silvinjo është i vetmi trajner nga Amerika Latine që drejton një Kombëtare në Euro 2024, të tjerët janë nga Europa.

“Gjermani 2024”, Duka: Për mua favoritët janë Franca, Anglia dhe Italia

Italia është një nga rivalët e Kombëtares sonë në “Euro 2024”

Euro 2024, Ramadani: Mund të bëjmë mrekullinë në Gjermani!

Mesfushori i Kombëtares, Ylber Ramadani, ka komentuar shortin e hedhur nga UEFA në Hamburg të Gjermanisë.

Silvinjo për spanjollen “Marca”: Spanja ka cilësi, por Shqipëria është rritur shumë!

Kombëtarja është pozicionuar në grupin B të Euro 2024, ku ndodhen edhe Spanja, Italia dhe Kroacia.

Kalendari i ndeshjeve të Shqipërisë në finalet e Europianit “Gjermani 2024”

Shqipëria do ta nisë rrugëtimin e saj kundër kampionëve në fuqi të Europës më 15 qershor 2024 ndaj Italisë.

Bufon: Shqipëria do të jetë problem jo vetëm i Italisë, por edhe i Spanjës

Legjenda italiane bëri thirrje që Shqipëria të respektohet pasi do të jetë një problem në grup