Miqësorja ndaj Italisë U-19/ Bulku: Luajmë kundër kampionëve të Europës!

Kombëtarja shqiptare U-19 nis nesër grumbullimin në Koverçano të Italisë, në kuadër të miqësores së 9 gushtit

Miqësore U-19/ Shqipëria barazon edhe ndeshjen e dytë ndaj Izraelit

Shqipëria U-19 ka zhvilluar ditën e sotme ndeshjen e dytë miqësore ndaj Izraelit U-19 në “Selman Stërmasi” në kryeqytet.

Miqësore U-19/ Shqipëria barazon në sfidën e parë ndaj Izraelit

Kombëtarja shqiptare e 19 vjeçarëve, e drejtuar nga trajneri Armando Cungu barazoi 1-1 në miqësoren me Izraelin.

Miqësoret U-19 ndaj Izraelit, Cungu: Testojmë elementë të rinj kuqezinj!

Kombëtarja e 19-vjeçarëve ka nisur përgatitjet për dy ndeshjeve miqësore ndaj Izraelit, në datat 3 dhe 5 shtator në Tiranë

U-18 dhe U-19/ Shqipëria miqësore me Italinë

Më datën 12 gusht, Shqipëria U-18 do të sfidojë Italinë U-18 në miqësoren që luhet në Koverçano

Dy miqësoret me Izraelin, testi i duhur për Shqipërinë U-19 para ndeshjes me Francën

Ndeshja e parë me përfaqësuesen izraelite do të luhet më 3 shtator, e dyta më 5 shtator.