Super tifozi i “Kuq”, Erion Braçe: Bravo Laçi! Skuuuadëëër!

Zëvendëskryeministri i Shqipërisë, Erion Braçe, uroi Laçin pas kualifikimit historik për në turin e tretë të Conference League.

Super tifozi i Kuq, Erion Braçe: Për Partizanin, asgjë nuk ka të pamundur!

Zëvendëskryeministri i Shqipërisë, Erion Braçe, reagoi me një shënim të tij në Facebook, pas fitores së Partizanit 3-2 me Sfintul në Moldavi dhe kalimin në turin e dytë të Conference League, ku “Të Kuqtë” e Ilir Dajës i pret Bazeli i Zvicrës.

“Ultras Guerrils”, deri në vdekje me Partizanin!

Grupi i tifozëve “Ultras Guerrils” është ndër më të njohurit si mbështetës të Partizanit, 16-herë kampionëve të Shqipërisë