Miqësorja me Italinë U-18 / Ardi Behari: Me moshat po bëhet një punë e niveleve të larta

Shqipëria e 18-vjeҫarëve ka filluar stërvitjet për ndeshjen miqësore ndaj Italisë, që do të luhet në Coverciano në datë 12 gusht.

Miqësore U-18 Shqipëri-Itali, Ardi Behari publikon listën e lojtarëve

Kuqezinjtë e drejtuar nga Ardi Behari do të nisin grumbullimin më 6 gusht në Shqipëri, përpara se të udhëtojnë drejt Italisë dhe do ta përmbyllin më 12 gusht, datë kur edhe do të zhvillohet miqësorja.