Vllaznia, kampione e Abissnet Superiore U-17

Skuadra shkodrane U-17 u rendit në vendin e parë të kampionatit pasi në 27 javë arriti të grumbullojë 38 pikë.

Kupa e Shqipërisë për moshat U-17 dhe U-19, format i ri për këtë sezon

Në garë për të fituar këtë trofe të rëndësishëm do të jenë 8 ekipe për secilën grupmoshë

Tirana dhe Shkodra, kampionët e grupmoshave U-13, U-14 dhe U-15

Turneu i përfaqësueseve rajonale që organizohet nga FSHF uli siparin me tre takimet finale për tre grupmoshat U-13, U-14 dhe U-15.

Përfaqësuesi i UEFA-s, Roger Meichtry: Kam parë lojtarë shumë të talentuar!

Turneu i ekipeve përfaqësuese rajonale i organizuar nga FSHF ka nisur që prej datës 16 janar

Shkodra kalon në finalen e grupmoshës U-13

Turneu i Përfaqësueseve Rajonale që organizohet nga FSHF për moshat U-13, U-14 dhe U-15 ka mbërritur në fazën finale

Tirana, finaliste e moshës U-14. Fieri te U-15

Turneu i Përfaqësueseve Rajonale po organizohet nga FSHF për moshat U-13, U-14 dhe U-15

AF Elbasani nis seleksionimet e moshave për sezonin e ri

Të gjithë personat e interesuar që dëshirojnë të bëhen pjese e grupmoshave te AF Elbasani, janë të lutur që të paraqiten ditën e Hënë, 02.08.2021, në Kompleksin “Shefqet Lamcja”.

Bekim Kuli, trajneri i Juventus Academy Tirana U17 dhe U19

Bekim Kuli është trajneri i ri i ekipeve Juventus Academy Tirana U17 dhe U19, Kategoria e Parë për sezonin 2021/2022.

“Akademia blu” e Dinamos, riformatim europian në futbollin e moshave

Dinamo ka bërë publik emrat e të gjithë trajnerëve të skuadrave të moshave

FC Lushnja, kampione e Kategorisë së Parë U-19

FC Lushnja është shpallur kampione Kategoria e Parë e moshës U-19, sezoni 2020-2021