Pas Kilit, Shqipëria humb edhe me Suedinë

Shqipëria ka humbur me rezultatin 1-0 përballë Suedisë në miqësoren e zhvilluar në ‘Friends Arena’, Stockholm.

Tre gola në dhjetë minuta, Inter përmbys Egnatian në miqësore

Inter-Egnatia zhvilluan këtë të diele një ndeshje miqësore, e cila u mbyll me fitoren me përmbysje me rezultatin 4-2 të italianëve.

Festë dhe gola në “Air Albania”, Roma mund Partizanin

Roma u kthye në Tiranë 444 ditë pas finales së Conference League

Miqësorja ndaj Italisë U-19/ Bulku: Luajmë kundër kampionëve të Europës!

Kombëtarja shqiptare U-19 nis nesër grumbullimin në Koverçano të Italisë, në kuadër të miqësores së 9 gushtit

Rama: Perandori i ri i Romës rikthehet në Tiranë!

Roma do të luajë një miqësore në kryeqytetin shqiptar mbrëmjen e 12 gushtit përballë Partizanit.