Ronaldo ende nuk po shkëlqen në Arabinë Saudite

Al-Nasr u eliminua në gjysmëfinalen e Superkupës përballë Al-Itihad, i cili drejtohet nga portugezi Nuno Espirito Santos

Ronaldo dhuron “spektakël” në Arabinë Saudite!

Kristiano Ronaldo debutoi zyrtarisht tek Al Nassr në Superligën e Arabisë Saudite

Haland: Dua të jem si Benzema!

Kopertina e revistës britanike të modës “GQ” i dedikohet Erling Halandit dhe pasionit të tij për meditimin

Erik Kantona: Ronaldo është plakur!

Ish-ylli francez i Mançester Junajtid: CR7 nuk e kupton se nuk është më 25 vjeç

Dueli Ronaldo-Mesi në Arabinë Saudite, dy milionë kërkesa për bileta

Sfida mes Al Nassr dhe PSG do të zhvillohet në datën 19 janar, në Riad.

Al-Nassr: Ronaldo, jo ambasador i Arabisë Saudite për Botërorin 2030

Kristiano Ronaldo mori vëmendjen e botës me transferimin e tij në Arabinë Saudite te klubi i Al-Nasr

PSV fiton ndaj Cambuuri dhe ngjitet në krye të Erediviese

PSV Eindhoveni e pati si shëtitje sfidën e shtëpisë me Cambuurin në kuadër të javës së dytë të Eredivisie

Van Gaal: Dua Kupën e Botës me Holandën!

Debutimi në pankinë për 70-vjeçarin Van Gaal do të vijë në fillim të shtatorit, kur Holanda të angazhohet në eliminatoret e Kupës së Botës Katar 2022.

Dështimi në Europian, Frank De Boer jep dorëheqjen si trajneri i Holandës

Frank De Boer nuk është më trajneri i Holandës. Vendimi është marrë nga vetë trajneri holandez, i cili nuk arritur objektivin minimal të vendosur me Federatën për Europianin, që ishin çerekfinalet: