Dajan Shehi, te Botosoni në Rumani

26-vjeçari do të firmosë një kontratë 2-vjeçare me klubin rumun

Andi Hadroj drejt Gaziante në Turqi

Partizani ka marrë një ofertë prej 500 mijë eurosh për kartonin e Hadrojit

Eros Grezda firmos me Partizanin

Sulmuesi 28-vjeçar do të vihet menjëherë në dispozicion të trajnerit Zoran Zekiç

Rrezart Kokollari firmos për Kukësin

Mesfushori 19-vjeçar ka firmosur me verilindorët një kontratë deri në vitin 2026

Tri goditje për Bylisin

Klubi ballshiot ka zyrtarizuar tre lojtarë këtë të dielë: Mevlan Adili, Ergo Hodo dhe Vasil Zhongo

Christian Mba, “Skuka” i ri te Partizani

Stafi teknik i të kuqve ka dhënë pëlqimin për lojtarin për sulmuesin e Trepca 89′.

“Gladiatori” Redon Xhixha, prezantimin special te Karabak

Xhixha ka firmosur deri më 30 qershor të vitit 2026, te skuadra e Karabakut në Azerbajxhan

Arinaldo Rrapaj, sirena nga Bullgaria dhe Norvegjia

Pas largimit të kapitenit Eneo Bitri dhe goleadorit Xhuliano Skuka, një tjetër lojtar i Partizanit drejt shitjes.

Teuta rekruton mbrojtësin Jurgen Goxhaj

Durrasakët bëjnë goditjen e dytë në merkato pas Sherif Kallakut.

Xhuljano Skuka te Metz në Francë

Sulmuesin të hënën do të kryejë vizitat mjekësore e më pas do të firmosë kontratën e re