Major League Soccer (MLS) në një natë magjike. Prezantohet Leo Messi

David Beckham: ”Leo, ne jemi shumë krenarë që ju keni zgjedhur klubin tonë për fazën tjetër në karrierën tuaj”.

Barcelona gjen “Messin e ri” në Argjentinë

Lucas Roman do të nënshkruajë deri më 30 qershor 2026 me një klauzolë lirimi prej 400 milionë eurosh

Milan Shkriniar drejt largimit nga Interi

Sllovaku ka marrë një ofertë nga Interi nga 6.5 milionë euro, por ende më e ulët se oferta nga PSG-ja

Jan Zomer, portieri i ri Bajernit

Zomer do të zëvendësojë Manuel Nojerin, i cili u dëmtua gjatë pushimeve të dimrit

Arijon Ibrahimoviç deri në 2025 te Bajerni i Mynihut

Mesfushori 17-vjeçar ka nënshkruar deri në vitin 2025 me bavarezët, pasi ka bindur trajnerin Julian Nagelsman

Rino Gatuzo piketon Adnan Januzajn

Mesfushori shqiptar është emri i piketuar nga trajneri italian i Valencias

Mikhailo Mudrik, te Çelsi deri në 2031!

22-vjeçari ukrainas kaloi vizitat mjekësore dhe kompletoi procedurën e kalimit nga Shakhtar Donjetck te blutë

Sirena turke për Strakoshën!

Në Stamboll e shohin Strakoshën si zëvendësuesin perfekt të Altay Bayindir, i cili ka zhgënjyer trajnerin dhe tifozët

Djali i legjendës Ronaldinjo te Barcelona

Futbollisti i ri, pasi ka mbyllur kontratën me Kruzeiron, ka vendosur që të provojë një eksperiencë në Europë

Serbi Dushan Vlahoviç dështon te Juventusi

Klubi bardhezi e vlerëson 110 milionë euro kartonin e sulmuesit. Arsenali në pritje