Milan Shkriniar drejt largimit nga Interi

Sllovaku ka marrë një ofertë nga Interi nga 6.5 milionë euro, por ende më e ulët se oferta nga PSG-ja


Në gëzimin e plotë për Superkupën e Italisë, çështja e rinovimeve është gjithashtu aktuale për Interin, veçanërisht për Milan Shkriniarin.

Të mërkurën mbrëma ishte kapiten, por e ardhmja e tij duket gjithmonë e më larg Milanos. Ndjenja është se me kalimin e kohës, ka gjithnjë e më shumë një atmosferë ndarjeje mes palëve, sesa vazhdimi i marrëdhënies me kënaqësi reciproke.

Të paktën kjo është ajo që raporton “Tuttosport”. Sllovaku ka marrë një ofertë të rëndësishme nga Interi nga 6.5 milionë euro (përfshirë bonuset), por ende më e ulët se oferta nga PSG-ja, që menaxheri i tij do të kishte në dorë. Gjatë ditës së sotme pritet përgjigjja e Shkriniarit, por më shumë mundësi do jetë negative.

Champions League, Egnatia humbet me Borac Banja Luka

Kampionia e Shqipërisë, e cila luajti nga minuta e 28-të me një lojtar më pak, pësoi gol në minutën e…

KAMPIONATET

Partizani-Tirana në statistika, derbi premton spektakël në “Air Albania”

Të premten në orën 19:00 në stadiumin “Air Albania”, do të luhet një nga sfidat më të zjarrta të kampionatit…

KOMBËTARET

Silvinjo dhe Gjimshiti: Asgjë nuk është e pamundur ndaj Spanjës

Kombëtarja shqiptare do të luajë mbrëmjen e së hënës ndaj Spanjës sfidën e tretë dhe të fundit të grupit B

TIFOZËT SHQIPTARË

Super tifozi i “Kuq”, Erion Braçe: Bravo Laçi! Skuuuadëëër!

Zëvendëskryeministri i Shqipërisë, Erion Braçe, uroi Laçin pas kualifikimit historik për në turin e tretë të Conference League.

MERKATO

Dajan Shehi, te Botosoni në Rumani

26-vjeçari do të firmosë një kontratë 2-vjeçare me klubin rumun

TIFOZËT E HUAJ

Duka: Tani duam të kualifikohemi në Botëror

Rrugëtimi i Kombëtares kuqezi në finalet e Kampionatit Europian “Gjermani 2024” është ende një nga temat më të diskutuara në…