Kompania Heatrex, sponsor i Kombëtares shqiptare për “EURO 2024”

Heatrix që është një kompani e specializuar për pompat e nxehtësisë dhe industrinë fotovoltaike në Ballkan dhe më gjerë


Edhe pak ditë nga debutimi i Kombëtares shqiptare në finalet e Kampionatit Europian “Gjermani 2024” dhe FSHF ka nënshkruar marrëveshjen me kompaninë Heatrex për të mbështetur kuqezinjtë në këtë rrugëtim.

Kjo kompani do të jetë sponsor i Kombëtares shqiptare gjatë Kampionatit Europian “Gjermani 2024” dhe ky partneritet i ri vjen si një mbështetje dhe promovim për vlerat e futbollit shqiptar gjatë “Euro 2024”.

Heatrex i bashkohet kështu partnerëve të Kombëtares në pjesëmarrjen e dytë në një turne madhor kontinental. Heatrix që është një kompani e specializuar për pompat e nxehtësisë dhe industrinë fotovoltaike në Ballkan dhe më gjerë, i shtohet gamës së gjerë të sponsorave që mbështesin FSHF për të kontribuar dhe zhvilluar futbollin në Shqipëri.

Lexo më shumë

Champions League, Egnatia humbet me Borac Banja Luka

Kampionia e Shqipërisë, e cila luajti nga minuta e 28-të me një lojtar më pak, pësoi gol në minutën e…

KAMPIONATET

Partizani-Tirana në statistika, derbi premton spektakël në “Air Albania”

Të premten në orën 19:00 në stadiumin “Air Albania”, do të luhet një nga sfidat më të zjarrta të kampionatit…

KOMBËTARET

Silvinjo dhe Gjimshiti: Asgjë nuk është e pamundur ndaj Spanjës

Kombëtarja shqiptare do të luajë mbrëmjen e së hënës ndaj Spanjës sfidën e tretë dhe të fundit të grupit B

TIFOZËT SHQIPTARË

Super tifozi i “Kuq”, Erion Braçe: Bravo Laçi! Skuuuadëëër!

Zëvendëskryeministri i Shqipërisë, Erion Braçe, uroi Laçin pas kualifikimit historik për në turin e tretë të Conference League.

MERKATO

Dajan Shehi, te Botosoni në Rumani

26-vjeçari do të firmosë një kontratë 2-vjeçare me klubin rumun

TIFOZËT E HUAJ

Duka: Tani duam të kualifikohemi në Botëror

Rrugëtimi i Kombëtares kuqezi në finalet e Kampionatit Europian “Gjermani 2024” është ende një nga temat më të diskutuara në…